[ZVÝŠENÁ ÚMRTNOST] NOVÁ STUDIE ODHALUJE PRUDKÝ NÁRŮST ÚMRTNOSTI V HOLANDSKU PO OČKOVÁNÍ PROTI C-19

15.08.2022

I když se Vám 5% nárůst úmrtnosti v Holandsku může zdát mírný, historicky je velmi významný. 

Při použití ve Spojených státech by to znamenalo dalších 175 000 úmrtí ročně a pro Evropu pravděpodobně více než 400 000.

Studie od nezávislého nizozemského výzkumníka zjistila pozoruhodnou korelaci mezi používáním experimentálních vakcín na bázi genu COVID-19 a zvýšením úmrtnosti ze všech příčin.

Předtisková studie zkoumá úmrtnost a míru absorpce očkování mezi přibližně 350 obcemi v Nizozemsku a zjišťuje, že oblasti s vyšší injekcí mají odpovídající vyšší míru úmrtí.

Stejně jako mnoho jiných vysoce očkovaných zemí, Nizozemsko zažívá tento výrazný trend od druhé poloviny roku 2021, což je fenomén, kterému autor a počítačový vědec André Redert připisuje motivaci k jeho vyšetřování.

Redert ve své práci objevil "úmrtnost související s očkováním" ve výši 5 % průměrné úmrtnosti. To znamená, že 5 procent úmrtí bylo rozděleno způsobem odpovídajícím míře očkování.

I když tento vzorec nedokazuje, že tato úmrtí byla způsobena očkováním, dokazuje, že mezi nimi existuje korelace a již existuje spousta důkazů o nadměrné úmrtnosti ve vysoce očkovaných zemích po celém světě.

Na rozdíl od rozumného očekávání, že distribuce vakcín snižuje úmrtnost, Bulletin EuroMOMO nadále uvádí "zvýšenou úroveň nadměrné úmrtnosti" v Evropě včetně přibližně 8 000 úmrtí v každém z posledních několika týdnů.

I když se 5% nárůst může zdát mírný, historicky je významný. 

Kromě toho nechybí náznaky těchto trendů.

Nárůst úmrtí v důsledku mRNA vakcín proti C-19 je potvrzených mnoha zdroji

Loni v lednu Scott Davison, prezident pojišťovny OneAmerica v Indianapolis, upozornil na 40% nárůst úmrtnosti ve třetím čtvrtletí roku 2021, který byl nejvyšší, jakou společnost "zaznamenala v historii podnikání".

"Jen pro představu, jak špatné to je, katastrofa se třemi sigma nebo jedna za 200 let by byla 10% nárůst oproti předpandemii," řekl. "Takže 40 % je prostě neslýchané."

Brzy po tomto odhalení bývalý podnikatel, z něhož se stal investigativní novinář Steve Kirsch, shrnul čísla a poskytl rozsáhlý argument, proč tato nadměrná úmrtí nesouvisející s COVID s největší pravděpodobností způsobily vakcíny proti COVID. 

Absolvent MIT vysvětlil, že k takové katastrofě dojde pouze čirou náhodou každých 2,8 až 32 let, což je "v podstatě nikdy".

"Jinými slovy, událost, která se stala [aby to způsobila], není statistická 'náhoda'. Něco způsobilo velmi velkou změnu," řekl.

Výrazné zvýšení počtu úmrtí potvrzuje také zpráva z ledna 2022 vydaná společností Society of Actuaries Research Institute (SOA), která ukazuje, že nadměrné nároky na úmrtí v životním pojištění vzrostly ve třetím čtvrtletí roku 2021 o 37,7 % oproti výchozímu stavu před pandemií (2017-2019). 

Toto číslo zahrnovalo přibližně 50-50 rozdělení mezi nároky související s COVID-19 a nároky způsobené jinými faktory [...].