[PODPOŘME FARMÁŘE] BEZ NAŠICH ČESKÝCH FARMÁŘŮ TO NEPŘEŽIJEME

10.05.2022

Tím přežitím myslím v plném zdraví.

A to mluvím o zdraví opravdovém, postaveném na přírodní zdravé stravě plné vitamínů a tolik potřebných nutrientů.

Globální elita s jejich loajálními loutkami a.k.a lokálními politiky se totiž dlouhodobě a vytrvale snaží farmářům ztěžovat život.

A co neudělá ruka státních orgánů dokonají v současné době skokově narůstající ceny energií, nafty a umělých hnojiv.

Zdravá přírodní strava se spoustou zeleniny, ovoce, masa a ryb právě od farmářů, bez jakýchkoliv glyfosátů a E-ček byla totiž základním kamenem mého Spontánního uzdravení z rakoviny. Osobně jim vděčím za hodně, proto bych rád vyzval komunitu uvědomělých a bdělých lidí, kterým záleží (nejenom) na svém zdraví, aby právě naše 🇨🇿 farmáře v současné těžké době podpořili.

Bez nich to prostě nedáme.

Na #ake umělém mase  (v současné době celosvětově tolik protlačovaném), fast (spíše tedy) junk-foodech a "výživných" kobylkách z EU to totiž dlouho nepřežijeme.

Dívaje se na situaci kolem nás se totiž obávám, že po C*vidové "registrační" hysterii a správně vyhajpované ukrajinské válečné vřavě bude dalším krokem uměle připravený a umně orchestrovaný krach dodavatelských řetězců potravin, tak jak to vidíme v současné době v přímém přenosu (nejenom) v spojených státech amerických.

Pokud to snad i tak nepochopíme, může se nám brzy stát, že si už nejenom zdravou rybu, čerstvý salát a ani pořádnou flákotu  masa nedáme.

O co hůř (za což budu pravděpodobně mnohými progresivisty peskován), nechápaje složitost a komplexnost současné naplánované krizové stagflační spirály se nám může taky stát, že nakonec brzy skončíme s prázdným regály v obchodech na státem kontrolovaných potravinových lístcích.

O to jsou naši čeští farmáři v současné době rychle se blížícího ekonomického, finančního a dodavatelského armagedonu důležitější.

Podpořme je prosím společně nákupem jejich produkce!

Za všechny naše české farmáře děkuje

Pavel | autor článku a Health Evangelist


Přečtěte si tento článek autora na: LinkedIn | GAB | MeWe | VKontakte |