[ZAMYŠLENÍ] SMUTNÁ IRONIE OSUDU

23.06.2022

Jak se tak dívám kolem sebe, za ty poslední dva roky (nejenom Covidového blázince) nabývá ta úšměvná fotka na své hrozivé pravdivosti.

Ještě před pár lety jsem si sám (bláhově) myslel, že úkolem našeho zdravotnictví je pečovat o zdraví českých občanů.

Z této super iluze mě nesmlouvavě vyvedla (nejenom) moje zkušenost s diagnózou rakovina.

Po těch několika těžkých letech a mém pro mnohé dosud nepochopitelném spontánním uzdravení, jsem si totiž 100% jistý, že pokud bych vše nechal na nich (doktorů), už bych tu nebyl.

Po počátečním koncertu chirurgů jsem se totiž dostal do rukou partičky onko-neumětelů, kterých finální stanovisko po všech těch terapiích bylo strašidelné "už Vám neumíme pomoci", následováno ještě strašidelnějším "pište si závěť".

Naštěstí a s Boží pomocí jsem se z této hypnózy bílých plášťů probral.

Což bohužel není případem spousty mých souputníků, nejenom s diagnózou rakovina (ale i mnoha dalších vykonstruovaných nemocí), pacientů (s)vědomí, kteří pořád doktorům věří více než sami sobě.

A pak trpí jako Jobové, většinou v doživotní mnohdy (ne)smyslné medikaci, která slouží jenom k tvorbě zisků farmaceutických společností a "brebend" jejich dealerů a.k.a. lékařů a ostatních posluhovačů.

Ještě do roku 2020 jsem si myslel, že už to nemůže být horší.

Covidový cirkus Humberto a na něj navazující očkovací triatlon, doprovázený drakonickými opatřeními na úrovni padlé "Třetí říše", však předčil všechny mé očekávání.

Doteď vnitřně trpím a absolutně nechápu, jak se mohla spousta tak inteligentních lidí (které znám) nechat namotat do této největší medicínské a sociologické studie, pravděpodobně za fungování celého lidstva jako takového.

A co je mi ještě podivnější, že ta slepota všech zdravotních komplikací, které po té čarodějné genové terapii na spoustu z nich vyskakuje, je netrkne mezi oči.

Tu hrůzu, kterou tato studie na lidech se všemi těmi vyjevenými i doposud skrytými důsledky způsobila a ještě způsobí, si dokáže představit jen málokdo z nás.

Na druhou stranu musím říct (a omlouvám se trochu ironicky), že tak propracovaný a koordinovaný MKT projekt a "never ending" penězovod jsem za svých téměř 54.let nezažil. 

A tak mi nezbývá než studovat, zkoumat a vnímat co se to vlastně kolem mě děje a vše vysvětlovat pečlivě mým dětem. Ty s čistou myslí, upřímným srdcem a s tím co jim pořád ještě koluje v žilách, tento umně orchestrovaný blázinec mohou ještě ve zdraví přežít.

Ve zdraví nejenom na těle, ale i na Duši, což si nikdo z účastníků této pekelné studie neuvědomuje.

Ostatně, to bylo i jejím skrytým cílem.

Bůh nás všechny opatruj.


Přečtěte si tento článek autora na: LinkedIn | GAB | MeWe | VKontakte