[WEF] CO TĚ VEDE TO NENÍ BUBÁK, TO JE ....

05.05.2022

Jeden našinec by nepokrytě řekl...

O zdraví nás připravil(i), Mysl nám zakalil(i), svobodu (nejenom slova) nám vzal(i) a teď nás chtějí připravit ještě o to poslední co máme a tím je zdravý #selský rozum...

Tu jiskru v nás, která je zároveň našim kompasem vedoucím nás našimi životy vstříc poznání sám sebe, svých bližních a občanské společnosti, ve které žijeme.

Každodenního mnohdy strastného, ale za to opravdového poznání, které není ničím jiným než právě solí našeho života.

A tak se před mnohými z nás čím dál častěji vynořuje nepoddajná otázka?

Je to prostředí ve kterém žijeme hostinné pro naše tělo i Duši? 

Nebo tam vládne "Král" a jeho slouhové, kteří sešli z cesty?

Pokud si odpovíme ano, měli bychom z něj co nejrychleji "odejít" a dál jej nepodporovat (nejenom) svojí drahocennou energií, tak jak to udělali např. lidé v království z pohádky "Sůl nad zlato".

Dříve než to zlo zdecimuje (nejenom) naše tělo hmotné, ale i nehmotné nadobro.

Odchod z této falešné reality současného světa (matrixu) plného iluzí zdravotních, finančních a informačních (mluvím o nich v epizodě #40 Podcastu Moje cesta) nemusí být hned ten odchod fyzický, ale spíše vnitřní (duševní).

Stačí si totiž jenom uvědomit, co nám dělá v životě radost a za tím jít.

A poslouchat při tom svůj vnitřní šestý smysl (někdo mu říká i svědomí) a konečně začít dělat to co nás baví a hlavně to co je za každé okolnosti správné a ne jenom pro nás prospěšné.

Pak po tomto uvnitřnění si v žádném případě nenecháme rozhodit naši klidnou Mysl od pravého života odtahující ukrajinskou mediální fraškou, stejně jako rozpoznáme skrytý smysl celé té umně vyfabrikované covidové šarády.

A budeme se tiše v skrytu naší (nesmrtelné) Duše modlit a od si přát, aby "Král" a jeho družina, kteří sešli z cesty dostali rozum.

Tak jako to bylo v té pohádce o Marušce.

A na světě bude hned líp...


Přečtěte si tento článek autora na: LinkedIn | GAB | MeWe | VKontakte |