[VÁLKA] ZA VŠECHNO PŘECE MŮŽE PUTIN! URČITĚ?

01.05.2022

Doba hledání viníka začíná.

Očividného viníka za to, že se spousta z nás necítí už tak dobře (tělesně a ani duševně) a taky se už nemáme tak, jak jsme se měli několik minulých desítek let. 

V dobách konzumistické hojnosti, kdy jsme žili v iluzi světa neustálých zisků, "pevného" (státem kontrolovaného) zdraví a nekonečného růstu.

Po dobách nezřízeného hodování se nám v současné době naše česká ekonomika společně s našim tzv. zdravotním systémem rozpadají před očima pod tíhou pro všechny již zřejmé stagflace, která sebou začíná pomalu ale jistě vléct miliony rodin (nejenom) po Evropě, ale i tolik opěvované 🇺🇲 ekonomiky, s jejím (pro mnohé šokujícím) aktuálním meziročním propadem GDP o -1,4%.

Pomalu ale jistě se totiž vynořují před našimi vykulenými zraky zoufalí a v mnohém bezmocní senioři, matky samoživitelky a nízko příjmové české rodiny, kteří nebudou mít v brzké době na zaplacení hypotéky, pořízení základních potravin, energií a základních životních potřeb.

Doba kdy iluze překryla Pravdu, ve které jsme se spoléhali na "levné" peníze s největší finanční "fata-morgánou" poslední dekády, kterou jsou např. záporné bankovní sazby, současně se zázračnými (k ničemu nesloužícími a naopak našemu zdraví škodícími) vakcínami, levnými energiemi a cenově dostupným jídlem definitivně končí.

Doba zůčtování je za rohem.

A ten kdo tuto nevyhnutnou celospolečenskou krizi způsobil si samozřejmě nic nepřizná (nechci jim křivdit), ba naopak v úprku začíná vše nepokrytě zametat pod koberec.

A ejhle .. , jakoby náhodou se objevil tzv. ruský agresor, který přeci může za všechno. 

My nic, my jsme přece muzikanti.

A jak se tak dívám posledních několik měsíců kolem sebe, lidé unavení právě tímto fake světem plným iluzí tomu snad i věří.

O to bude to probuzení z této virtuální reality (pro tyto "spící" a nevědomé lidi) horší.

Všem pak po vzoru svých (nejenom) politických loutkovodičů nezbude ve zbabělosti a zmanipulování každodenní propagandou nic jiného, než obviňovat ty "ostatní".

Než nakonec prohlídnou tu nekonečnou a všeobjímající manipulaci a cenzuru a na (mnohdy) troskách svého současného Bytí probuzeného z iluze začnou budovat svůj nový reálný život.
Život bez zbytečných (jejich život devastujících) dluhů, nový život plný (pro mnohé z nás znovu navrátivšího se) zdraví, pochopení a lásky svých bližních.

A to nelehké a někdy bohužel velmi bolestivé a pro nový Život nezbytné probuzení (které jsem sám zažil) přeji nám Všem.

A držím nám od srdce všechny palce.

Abychom to společně zvládli, tak jako mnohdy v minulosti naši hrdí a stateční předkové

A k tomu nám všem dopomáhej ... 


Přečtěte si tento článek autora na: LinkedIn | GAB | MeWe | VKontakte |