[VÁLKA NA UKRAJINĚ] ZPRÁVY OBSE ODHALUJÍ, ŽE UKRAJINA ZAČALA OSTŘELOVAT DONBAS DEVĚT DNÍ PŘED "SPECIÁLNÍ VOJENSKOU OPERACÍ" 

19.06.2022

Bidenova administrativa, američtí političtí představitelé a korporátní média lžou (nejenom) americké veřejnosti o válce na Ukrajině (WW III).

Americká historie je totiž plná příkladů politiků, korporátních médií a vojensko-průmyslového komplexu, kteří používali lži, falešné přetvářky a propagandu k prodeji války veřejnosti, která by jinak váhala poslat své syny a dcery bojovat na cizí půdu. 

  • Prezident Lyndon B. Johnson lhal o Tonkinském zálivu, aby ospravedlnil americkou vojenskou intervenci ve Vietnamu. 
  • Prezident George H.W. Bush použil vykonstruovaný příběh o iráckých vojácích, kteří vytrhávají děti z inkubátorů, aby rozpoutal válku v Perském zálivu. 
  • Prezident George W. Bush lhal o "zbraních hromadného ničení".

Od "Pamatuj na Maine", po potopení Lusitanie až po syrské plynové útoky, minulé století je plné příkladu za příkladem, kdy vláda Spojených států lže svým občanům, aby ospravedlnila nové války.

Ve všech těchto příkladech se korporátní tisk choval jako oddaní stenografové vojensko-průmyslového komplexu hypnotizující americký lid lží, podvodem a propagandou.

Pokud platí staré pořekadlo, že první kauzalitou války je pravda, pak by z toho mělo vyplývat, že první bitva mezi Ruskem a Ukrajinou byla také vyhrána lží [...].