[VÁLKA NA UKRAJINĚ] NATO VS. RUSKO: CO BUDE DÁL?

27.05.2022

V Davosu i mimo něj hraje optimistický příběh NATO jako porouchaná deska, zatímco na zemi Rusko shromažďuje vítězství, které by mohly potopit euro-atlantický řád. 

Tři měsíce po začátku ruské operace "Z" na Ukrajině bitva Západu (12%) proti zbytku světa (88 %) neustále metastázuje. 

Ale příběh - kupodivu - zůstává stejný. 

Výkonný předseda Světového ekonomického fóra Klaus Schwab v pondělí z Davosu představil ukrajinského komika a prezidenta Volodymyra Zelenského na poslední etapě jeho turné se zbraněmi, se zářivou poctou. 

Herr Schwab zdůraznil, že herce vydávajícího se za prezidenta bránícího neonacisty podporuje "celá Evropa a mezinárodní pořádek". 

Myslí tím samozřejmě všechny kromě 88 % planety, kteří se hlásí k právnímu státu - namísto faux konstruktu Západ nazývá 'mezinárodní řád založený na pravidlech'. 

Zpátky ve skutečném světě, Rusko, pomalu, ale jistě přepisuje "Umění hybridní války". 

Přesto v rámci karnevalu psychopatů NATO, agresivní kognitivní infiltrace a ohromující mediální patolízalství se hodně dělá z nového balíčku americké "pomoci" Ukrajině ve výši 40 miliard dolarů, který je považován za schopný změnit hru ve válce. 

Tento příběh, který mění hru, pochází z laskavosti stejných lidí, kteří spálili biliony dolarů, aby zajistili Afghánistán a Irák. 

A viděli jsme, jak to dopadlo. 

Ukrajina je svatý grál mezinárodní korupce. 

Těchto 40 miliard dolarů může změnit hru pouze pro dvě třídy lidí: za prvé, americký vojensko-průmyslový komplex, a za druhé, bandu ukrajinských oligarchů a neo-connish nevládních organizací, které ovládnou černý trh se zbraněmi a humanitární pomocí a poté prát zisky na Kajmanských ostrovech. 

Rychlé rozdělení 40 miliard dolarů ukazuje, že:

  •  8,7 miliardy dolarů půjde na doplnění zásob zbraní USA (tedy vůbec nepůjde na Ukrajinu); 
  • 3,9 miliardy dolarů pro USEUCOM ("úřad", který Kyjevu diktuje vojenskou taktiku); 
  • 5 miliard dolarů na nejasný, blíže nespecifikovaný "globální potravinový dodavatelský řetězec"; 
  • 6 miliard dolarů na skutečné zbraně a "výcvik" na Ukrajinu; 
  • 9 miliard dolarů v "ekonomické pomoci" [...]