[UBI] UNIVERZÁLNÍ ZÁKLADNÍ PŘÍJEM (UBI) BUDE PROPOJEN S VAŠÍM DIGITÁLNÍM ID, KTERÉ BUDE PROPOJENO S VAŠÍM SOCIÁLNÍM KREDITNÍM SKÓRE - KDO TO VŠECHNO TLAČÍ?

21.09.2022

Universal Basic Income (Univerzální základní příjem - UBI) znamená, že vláda vyplácí všem jednotlivcům stanovený plat bez ohledu na jejich prostředky. 

Garantuje určité množství peněz od státu bez nutnosti pracovat.

V tomto článku, který napsal ThreadsIrish, se nebudu hlouběji zabývat ekonomickými důvody, protože nejsem dostatečně kvalifikovaný, abych o tom diskutoval z tohoto hlediska. Podívám se však na země, které ji zavádějí, a na to, kdo jsou lidé v zákulisí, kteří ji prosazují.

Když čtete konec vlákna ThreadsIrish níže, stejně jako body ThreadIrish, stojí za to si připomenout experiment Johna Calhouna Universe 25, o kterém jsme dříve psali ZDE, který ukázal, že "utopie", kde jsou uspokojeny všechny potřeby kromě prostoru, vedla k kolaps společnosti a vymírání populace až vyhynutí [...]

A nakonec si zkuste představit ...

Zdá se, že se od všech zastánců UBI objevuje společné vlákno. 

AI odstraní pracovní místa a lidé budou potřebovat UBI, aby přežili. Pokud to zní jako agenda prosazovaná WEF a čtvrtou průmyslovou revolucí, je to proto, že tomu tak je. To je to, co řekli v roce 2017: čtěte "Proč bychom všichni měli mít základní příjem"

Nenechte si ujít příležitost, v dubnu 2020 zveřejnilo WEF článek "UBI je odpovědí na nerovnosti vystavené COVID-19". Bylo to jen měsíc poté, co začaly probíhat výluky. Opět se zdálo, že věděli, co se bude dít.

Počkejte 6 měsíců a WEF publikoval článek s názvem "Nebojte se AI. Povede to k dlouhodobému růstu pracovních míst".

Zároveň zveřejnili zprávu nazvanou 'Budoucnost pracovních míst'. Tvrdili, že do roku 2025 bude zrušeno 85 milionů pracovních míst, ale bude vytvořeno 97 milionů.

UBI se z pohledu WEF jeví jako dokonalé řešení. 

Mnohem raději by lidi seděli doma, popíjeli pivo a sledovali Netflix (stejně jako v uzamčení Covid).

Pokud se podíváme zpět do posledních 2,5 roku, během blokování Covid se zaměřovali na malé podniky a podnikatele. Mnozí přišli o práci.

V souvislosti s konfliktem mezi Ukrajinou a Ruskem jsme také svědky toho, že náklady na energii jdou přes střechu. Přirozeně se to přenese na spotřebitele, takže uvidíme i růst cen potravin.

Mnoho lidí se snaží vyjít s penězi a dát jídlo na stůl. Zde přichází na scénu UBI. 

Se vší pravděpodobností po něm bude mnoho lidí křičet a udělají vše, co bude potřeba, aby je dostali.

Je to hegelovská dialektika. Problém - Reakce - Řešení.

Po karanténách a plandemickém podvodu byly a nadále budou podniky ničeny prostřednictvím podvodu s klimatem/válkou. Nechtějí, aby si lidé vydělávali vlastní peníze nebo zaměstnávali jiné lidi. 

Chtějí, aby všichni záviseli na univerzálním základním příjmu na příkaz globalistické vlády.

S rostoucími cenami energií a cenami potravin, které se chystají vyskočit na přemrštěné úrovně, je lepší čas přinést do UBI "oběd zdarma", kromě toho, že neexistuje nic takového jako "oběd zdarma".

Jak by to tedy fungovalo ve skutečnosti. 

Za poslední 2 roky jsme byli svědky toho, že vakcíny a očkovací pasy byly použity k získání přístupu do hospod, restaurací atd. Přesně to samé by se dalo použít pro UBI.

Pokud si nevezmete vakcínu a přeočkování, vaše UBI může být odepřena. 

Vaše UBI se propojí s vaším digitálním ID, které bude zase spojeno s vaším sociálním kreditním skóre. Vaše sociální kreditní skóre vám umožňuje zapojit se do společnosti.

Vaše občanské svobody a práva budou vázány na vaše sociální kreditní skóre. 

Pokud kritizujete vládu, nedostanete své UBI, které bude ve formě digitální měny. Váš bankovní účet lze vypnout stisknutím tlačítka.

To vše zní pravděpodobně velmi přitažené za vlasy, ale nemusíte se dívat daleko, abyste viděli, že k uzavření bankovních účtů a zatčení lidí již došlo, když truckeři protestovali v Kanadě.

Budoucnost nevypadá růžově, pokud lidé nezačnou chápat širší obraz, který se odehrává.


Zdroj: The Expose (UK)

A tak to vidí "utopisté" z WEF