[TRANSHUMANISMUS] SVĚT SE MUSEL (DOOPRAVDY) ZBLÁZNIT

07.06.2022

Jak se tak člověk probírá těmi šílenostmi současné doby, nestačí se divit, co to na něj vyskakují z veřejného prostoru za "chocholouškovi" chovanci.

Jako by nebylo už dost těch válek - neválek, vykonstruovaných krizí, v současné době vyhajpované LGBT agendy a nově přímo před našimi zraky se vynořující kohorty nemocných lidí, dříve umně zachraňovaných různými genovými terapiemi.

Ono je totiž potřeba lidi úplně zblbnout.

Aby přestali používat svůj selský rozum (šestý smysl) a stali se z nich ochočená a dobře (hlavně indukovaným strachem) manipulovatelná zvířátka, nejlépe s čipem v hlavě.

A tak se na jevišti našich životů zas a znova vynořují různá pochybná individua, mnohá z nich s viditelnými psychopatickými sklony a káží svá nová, v současné době tolik populární technokratická náboženství.

Jako třeba ten staronový výtvor svých eugenistických předků, kterému teď říkají transhumanismus.

Vnucujíc nám podprahově, že my lidi, božské bytosti se máme stát "programovatelnými a hacknutelnými" stroji, které vlastně nemají na této naší krásné planetě, Matce zemi žádný hlubší smysl a význam?

Tak tomu snad může věřit jenom největší spáč či pošetilec.

A i tak se objevují za jásotu ohlupeného davu různá např. knižní "díla" samozvaných proroků jako je např. historik a novodobý intelektuál "Hara(ki)ri" (nevěřil jsem při mých bloumáních svým očím, že je některá knihkupectví podporují a označují jako top produkt), kterým samozřejmě nejde o nic jiného než o dobro lidstva.

S jejich progresivní "osvětou" na úrovní AI lobotomie, mající neblahý vliv na postupující rozklad naší společnosti podporovaný globální elitou, oslavujících všechny tyhle bezbožné zrůdnosti na svých globalistických sedáncích.

Žijeme to v prazvláštní době, přátelé.

Možná nás není mnoho, kteří vidíme, že se nezadržitelně blížíme k strmému útesu. 

A nebude to trvat dlouho, kdy se s mobilem ruce a s hlavou skloněnou z něj zřítíme.

Anebo se taky (možná) probudíme.

A začneme žít znovu ten pravý život slušných a charakterních lidí, starajících se o svojí rodinu a podporující svoji pravou vlast.

A to nelze jinak než začít tím, že otevřeme dokořán své technokratickými nesmysly omámené srdce a nastartujeme náš interní proces dotazování se v nás. A pak se nám vyjeví, našim šestým smyslem vysvícená Pravda všech gnostiků světa.

A ta zní jednoduše, že "Všechno je jinak".

A my to pochopíme, vystoupíme z Matrixu, který není naším pravým životem a vrátíme se k našim v současné době tolik utlačovaným (třeba křesťanským) kořenům.

A začneme znovu žít náš opravdový život a ne jenom přežívat.

Vždyť si to VŠICHNI zasloužíme.

Nebo snad ne?


Přečtěte si tento článek autora na: LinkedIn | GAB | MeWe | VKontakte |