[PROTESTY FARMÁŘŮ A VELKÝ RESET] JIŽ BRZY I U NÁS?

08.07.2022

Říkal jsem si, že si dám na chvíli od psaní klid, navíc když člověk leží na pláži a přijímá blahodárný vitamín D, tolik potřebný pro naše zdraví (i ochranu před tzv. C-19).

Ale když se tak dívám na to, co se děje poslední týden v Holandsku a co tam provádí Ti západní neo-liberální komunisti a.k.a. progresivní politici, nestačím se divit.

Na rozdíl od smyšlené CO2 agendy "za mořem", se ti holandští političtí jásalíci zamilovali do fiktivní ochrany ovzduší omezením dusíku.

Nejvíc ty absurdní "dusíková opatření" samozřejmě dopadnou na holandské farmáře (jedni z největších výrobců masa na světě), kteří by měli pro pochopení situace v průměru zlikvidovat cca 30% skotu (dle regionů).

Pro některé z nich tato agresivní globalistická agenda znamená téměř likvidace jejich farem.

To vše do roku 2030 (a možná i dříve).

Protože prej krávy prdí a znečišťuji životní prostředí, rozuměj víc než všechny ty business jety, lodě či letadla, že jo?

Na Novém Zélandu, chtějí např. tamní progresivní politici dokonce kraví prdy zdanit, tak daleko toto globalistické šílenství zašlo.

Jako by těmto oběma (ale i jiným) státům nestačilo, že mají většinu populace nemocné, ve spoustě z nich již nižší porodnost, ruku v ruce s vyšší úmrtností a indukovaný "hladomor" obyvatelstva jako bonus za rohem.

To přece nevadí, že lidi umírají a Ti co přežijí budou mít hlad.

Hlavně že fičí globalistická a pro většinu bdělých lidí směšná zelená agenda.
A tak jak jsem si vzpomněl na statečné kanadské truckery, kteří se postavili na odpor své vládě (pod kontrolou globálního prediktora), tak vidím v bledě modrém stejnou situaci u zoufalých farmářů v Holandsku.

A stejně jak jsem držel palce kanadským Truckerům, držím i palce statečným holandským farmářům, kteří mají podporu většiny populace.

A jestli si my Češi s hlavou v písku myslíme, že se nás to netýká?

Nemylme se, naše vláda (pro)Evropských a (pro)Globalistických poskoků, udělá vše co jim jejich "nadřízení" přikážou.

Jen se podívejte na to, co Ti naši kluci a holky "šikovní" provádí v posledních měsících.
V čele s podporou devastující životy nás války na Ukrajině, ožebračováním (nejenom) českého obyvatelstva přes předražené energie a nadcházející veřejné zesměšnění "fialové" vlády v období tzv. předsednictví EU.

Pokud se totiž my Češi neprobereme, velmi brzy si pravděpodobně nebudeme mít co dát do pusy.

A zůstane nám jenom umělé (fake) maso a možná nějaká ta progresivní kobylka plná výživných GMO proteinů.

A to je svět, spíše tedy noční můra ke které mílovými kroky společně spějeme, Přátelé.

Pokud se tedy neprobudíme a nevzkážeme těm, co si říkají politici, že čeho je moc toho je příliš.
Já osobně věřím, že nakonec zvítězí zdravým selský rozum, nad nahlouplostí a nabubřelostí pár loutek pod nadvládou hrstky globálních "elitistů".

Moc času už nám totiž k probuzení nezbývá.

Na hodinách se obě ručičky blíží k dvanáctce.


Přečtěte si tento článek autora na: LinkedIn | GAB | MeWe | Twitter |