[OPIČÍ NEŠTOVICE ..?] NEBO JE TO NĚCO JINÉHO? ÚDAJE OD VLÁDY USA DOKAZUJÍ, ŽE VAKCÍNY PROTI C-19 ZVYŠUJÍ RIZIKO PÁSOVÉHO OPARU O NEJMÉNĚ O 4925%

17.06.2022

Opičí neštovice nebo nový název, který se pro to W.H.O naléhavě snaží najít, aby to znělo děsivěji, se nyní, když vědí, že každého nudí poslouchat o Ukrajině, stane slovem dne v mainstreamových médiích.

Světová zdravotnická organizace (WHO) svolává mimořádnou schůzi a s největší pravděpodobností do konce června vyhlásí v souvislosti s údajnou nemocí mimořádnou událost v oblasti veřejného zdraví mezinárodního znepokojení.

Všechny členské státy včetně USA, Spojeného království, Kanady, Evropy, Austrálie atd. budou ze zákona povinny jednat a reagovat.

Údaje poskytnuté vládou USA však silně naznačují, že údajné vypuknutí "opičích neštovic" nemusí být tím, čím se zdá být. 

Nemoc je téměř nemožné odlišit od planých neštovic (pásového oparu) a údaje vlády USA ukazují, že očkování proti Covid-19 zvyšuje riziko vzniku pásového oparu přinejmenším o šokujících 4925 % [...]


Zdroj: The Expose UK