[NWO] JEDNA ZKOUŠKA ZA NÁMI A ZAČÍNÁ DALŠÍ?

29.04.2022

Už dlouho si pokládám otázku jestli ta více jak dvouletá Covidová maškaráda nebyla jenom dobře koordinovaným cvičením.

Pečlivě připravenou a globálně (téměř) bezchybně vypouštěnou mlhou a manipulací (nejenom) s naší Myslí se základní otázkou v pozadí, kam až je schopno lidstvo pod tlakem zajít.

Víc jak půl planety se totiž nechalo bez mrknutí oka zavřít doma, nakukat si že se nemají potkávat se svými kolegy, kamarády a rodinou (jako např. náš děda) a nakonec "pro dobro nás všech" se nechali "napustit" nikým neověřenou a mnohými tajemstvími zahalenou mRNA látkou, která byla za celou existenci lidstva poprvé testovaná na lidech.

Tak pokud to byla součást strategie jak zblbnout lidi a připravit je na fázi další, musím říct že se beze sporu podařila.

Otázkou je co bude následovat dále?

Pomalu se hroutící (nejenom) pod tíhou inflace ekonomiky, přehřátá a hlavně nefunkční monetární (ničím nekrytá) politika, která je příčinou inflace vč. evidentně bezradné politické "elity" totiž melou z posledního.

Lidi (někteří) se konečně začínají postupně probouzet z indukované hypnózy, léty podporované "nezávislými médii", což se nakonec pomalu ale jistě dostává na povrch v současné mediální ukrajinské frašce.

A tak by mohl konečně přijít "zachránce", který tu šlamastyku vlastně způsobil a osvobodit nás.
Od našich základních lidských práv a svobod a pak po našem poslušném souhlasu nás i (v konečné fázi) zbavit všeho hmotného i nehmotného majetku, tak jak si to mnozí (nejenom) u nás v české republice pamatují po 2. světové válce.

Jak to provedou, abychom si toho ani nevšimli?

Třeba různými Covid Pasy, emisními Green Deal povolenkami, zaručenými vakcínami s 90% účinností, novou digitální měnou (CBDC) s expirací, doplněnou o různé zaručené "veganské" burgery a jinými nejenom AI "vychytávkami".

To bychom se taky potom všichni jednou mohli probudit s čipem (nejenom) v hlavě spojeným s CML, který by nám mohl závidět i George Orwell.

Neříkám, že to tak bude, ale ledacos tomu nasvědčuje.

Ptáte se co s tím?

Není nic snazšího (dle mé životní zkušenosti) než se vrátit k našim původním tolik potlačovaným křesťanským hodnotám jako je úcta jeden k druhému, láska ke svým (nejenom) bližním a podpora rodiny a našich dětí, jako základu nové občanské společnosti, ve které se bude dát (konečně) svobodně žít.

Někdy jí říkám paralelní společnost.

Je možné, že nám svobodomyslným, zdravým a bdělým občanům naší krásné české kotliny nic jiného nakonec nezbude.

Co myslíte? 


Přečtěte si tento článek autora na: LinkedIn | GAB | MeWe | VKontakte |