[OPIČÍ NEŠTOVICE] JAKO BY TOHO UŽ DOOPRAVDY NEBYLO DOST ...

24.05.2022

Tak jsem si říkal, že se ten pomyslný přepínač skrytého TV ovladače určeného k programování mas přepne do polohy "změna programu" až na podzim tohoto roku 2022.

A že se z válečné ukrajinské vřavy prosycené pořád ještě zápachem ne úplně vyčichlého a za každým rohem na nás stále vykukujícího C-19 dostaneme do (v tom lepším případě) další "céčkové scary-anty".

Varianty č.X s nádechem dalšího mediálního porna plného zvráceností a strachu o přežití, které zase začne děsit polovinu populace, nejenom v naší krásné české kotlině.

A tak se lidé v současné době natěšení a naladěni na blížící se dovolenou, namísto poklidné přípravy zase pomalu, ale jistě začínají ohlížet zpět, jestlipak na ně někde za rohem nečíhá nějaká ta nová "opičí viróza".

Záhadná africká nemoc, která se jakoby "náhodou" (po proroctví jednoho známého věštce) objeví světe div se, nepochopitelně v zemích vyspělého západního světa.

A pak stejní vědci, politici a lékaři, kteří nám neochvějně posledních cca 24. měsíců tvrdili zaručenou pravdu o C-19, nám zase budou tvrdit stejné pohádky o nové záhadné nemoci.

A tak si říkám, jestli je tu doopravdy ještě někdo, kdo je schopen to "opičí divadlo" brát vážně.

A tím v žádném případě nezlehčuji případné utrpení těch, kteří s neštovicemi (jakéhokoliv druhu) kdykoliv přišli nebo přijdou do styku.

Jenom spíš vyzývám s klidem v Duši k bdělosti a vnitřnímu dialogu každého z nás, směřujícího od mediální manipulace k příčině, pravému zdroji a k odpovědi na základní otázku, kdopak to (zase) má z této "záhadné" nemoci prospěch.

Odpovědi na tyto všeobjímající otázky se nám zajisté vyjeví (dříve nebo později), stejně jako se před námi postupně objevují v posledních měsících k "virové fatamorgáně" minulých dvou let.

Tak si jen zase od  upřímně přeji, aby pro některé z našich souputníků nebylo po tom novém překvapivém rozuzlení pozdě.

Tak jako u (současnou válkou-neválkou dočasně překryté) minulé pandemie ...


Přečtěte si tento článek autora na: LinkedIn | GAB | MeWe | VKontakte |