[WHO A OPIČÍ NEŠTOVICE] TEDROS PŘEHLASOVAL WHO A PROHLÁSIL OPIČÍ NEŠTOVICE ZA STAV OHROŽENÍ VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ MEZINÁRODNÍHO VÝZNAMU

26.07.2022

Dr. Tedros, generální ředitel Světové zdravotnické organizace, zrušil rozhodnutí výboru Světové zdravotnické organizace a sám prohlásil pásový opar vyvolaný vakcínou Covid-19 (opičí neštovice) za stav ohrožení veřejného zdraví mezinárodního významu.

Nepoctivé rozhodnutí generálního ředitele znamená všechny členské státy W.H.O. včetně USA, Spojeného království, Austrálie, Kanady, Nového Zélandu a Evropy jsou nyní ze zákona povinni reagovat a jednat.

Světu se říká, že opičí neštovice jsou na vzestupu v zemích, jako jsou USA, Velká Británie, Austrálie, Kanada a ve většině Evropy.

Důkazy však naznačují, že jde o lež.

A že ve skutečnosti jde o zastírání nepříznivých důsledků očkování proti Covid-19. 

Dokonce i nouzový výbor Světové zdravotnické organizace to ví, protože se nyní sešel dvakrát během jednoho měsíce a v obou případech hlasoval proti vyhlášení "opičích neštovic" za stav ohrožení veřejného zdraví mezinárodního významu. (Zdroj)

Avšak místo toho, aby se držel demokratického a vědeckého rozhodnutí Světové zdravotnické organizace, její generální ředitel Dr Tedros se místo toho rozhodl 23. července 2022 vyhlásit "opičí neštovice" za stav veřejného zdraví mezinárodního významu.

A podle mezinárodních zdravotních předpisů (IHR) z roku 2005 mají státy zákonnou povinnost rychle reagovat na mimořádnou událost v oblasti veřejného zdraví mezinárodního významu, což znamená, že se s největší pravděpodobností staneme svědky COVID 2.0.

Ale jak si můžeme být jisti, že opičí neštovice jsou zástěrkou pásového oparu vyvolaného vakcínou Covid-19 a dalších onemocnění?

Nejprve se podívejte na tyto dvě mapy vedle sebe. 

Jeden ukazuje země, kde byly WHO hlášeny případy "opičích neštovic" od května 2022, a druhý ukazuje hlavní distribuci injekcí Pfizer Covid-19 podle zemí [...].


Zdroj: The Expose (UK) 


Další zajímavé články o tzv. opičích neštovicích a vyhlášení stavu ohrožení veřejného zdraví mezinárodního významu

Zdroj: The Expose (UK)