[WEF A NAŠE ZDRAVÍ] TOP 10 NEJVÍCE DYSTOPICKÝCH VĚCÍ PROSAZOVANÝCH SVĚTOVÝM EKONOMICKÝM FÓREM (WEF) - Č. 3: ZÁZRAČNÉ PILULKY, KTERÉ OBSAHUJÍ MIKROČIPY

15.06.2022

V průběhu let lidé na Světovém ekonomickém fóru ("WEF") říkali některé velmi znepokojivé věci, z nichž žádná nezískala náležitou pozornost médií. 

Když se spojí témata prosazovaná WEF, objeví se zastřešující téma - totální kontrola lidstva pomocí médií, vědy a technologie při přetváření demokracií k vytvoření globální vlády.

Pokud to zní jako přitažená konspirační teorie, čtěte dál. 

Sdílíme 10 nejvíce dystopických věcí podle The Vigilant Citizen, jednu po druhé, které právě teď prosazuje WEF. 

Nejsou v žádném konkrétním pořadí, protože jsou všechny šílené. 

Zde je třetí na seznamu.

Pilulky, které obsahují mikročipy

Tento název zní jako přitažená za vlasy konspirační teorie chytře formulovaná pro senzacechtivost. 

Ale to není. 

Níže v článku video z Davosu 2018, kde generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla diskutuje o pilulkách, které obsahují mikročipy.

"FDA schválil první 'elektronickou pilulku', pokud to tak mohu nazvat. Je to v podstatě biologický čip, který je v tabletě a jakmile si tabletu vezmete a rozpustí se ve vašem žaludku, vyšle signál, že jste si tabletu vzali. Představte si tedy aplikace toho, dodržování. Pojišťovny by věděly, že léky, které by pacienti měli brát, berou. Je fascinující, co se v této oblasti děje," řekl Bourla.


Zdroj: The Expose (UK)