[VEDLEJŠÍ ÚČINKY VAKCINACE C-19] MYOKARDITÍDA U DĚTÍ PO OČKOVÁNÍ (VIDEO KE SDÍLENÍ S KAŽDÝM RODIČEM)

11.10.2022

Srdcervoucí video vydané minulý týden nadací Vaccine Safety Research Foundation vrhá světlo na rostoucí počet dětí s diagnózou myokarditida po podání injekcí proti Covid-19.

Video začíná televizní reklamou společnosti Pfizer koncem roku 2021, jejímž cílem je manipulovat a získávat děti do klinických studií. 

V reklamě je poselstvím společnosti, že každé dítě, které se dobrovolně přihlásí ke zkoušce pro novou "vakcínu" společnosti Pfizer, se stane hrdinou. "Odvaha", "pomoc druhým" a "odvaha" jsou vlastnosti popisující děti, které se zaregistrují do klinické studie společnosti Pfizer.

Po reklamě na hrdinu společnosti Pfizer je reklama zveřejněná nemocnicí v New Yorku, která nabírá na oddělení intenzivní péče děti, které mohou mít myokarditidu. 

Myokarditida neboli zánět srdce je prokázaným vedlejším účinkem vakcíny Covid-19 od společnosti Pfizer.

Vidět dvě reklamní kampaně jednu po druhé je zarážející a každý rodič by měl sledovat obě po sobě, než se rozhodne, zda dát dětem injekci. 

A co je ještě lepší, každé očkovací středisko (v USA) a každá lékařská ordinace by měly tyto reklamy prověřovat jednu po druhé v čekárnách.

Sdílejte video se všemi rodiči, kteří zvažují vakcinaci svých dětí proti C-19

Výše uvedené video zdůrazňuje Dr. Martyho Makaryho z Johns Hopkins, který vyvrátil tvrzení, že infekce Covid představuje vyšší riziko myokarditidy než vakcíny Covid. Velká studie 790 000 pacientů publikovaná v dubnu 2022 je vybrána mezi několika studiemi, které tento závěr potvrzují.

Video pak ukazuje krátký klip špičkového kardiologa Dr. Petera McCullougha, který v březnu 2022 svědčil před senátem státu Pensylvánie o náhlé smrti dětí krátce poté, co dostaly Covid-19.  Jedním z těchto dětí byl 16letý Ernesto Ramirez Jr., který zemřel na zástavu srdce pět dní po výstřelu.

Poté, co Dr. McCullough je klip zdravotní sestry Tawny Buettnerové, která byla vyhozena za to, že si odmítla dát injekci Covid-19, mluvila minulý měsíc na zasedání dozorčí rady okresu San Diego o dětech s myokarditidou po očkování.

Všechny případy úmrtí dětí a trvalé invalidity hlášené do systému hlášení nežádoucích příhod vakcín CDC ("VAERS") po "vakcíně" proti Covidu do 23. září 2022 jsou uvedeny ve videu.

Končí citací recenzované a publikované studie Jessicy Rose

Studie, ve které se uvádí, že velká většina vedlejších účinků a úmrtí vakcíny není nikdy hlášena VAERS, což odhaduje, že jsou podhodnoceny faktorem 31krát.

FDA normálně chrání děti a stahuje nebezpečné produkty z trhu poté, co je poškozeno jen velmi málo dětí. 

Video se zabývá jasně zničujícím dopadem injekcí Covid-19 na děti.


Zdroj: The Expose (UK)