[OPIČÍ NEŠTOVICE] ZÁHADNÁ NEMOC SE ŠÍŘÍ POUZE V ZEMÍCH, KDE OBYVATELSTVO DOSTALO VAKCÍNU PFIZER, KTERÁ MŮŽE POSLOUŽIT K ZAVEDENÍ TECHNOKRATICKÉHO "VELKÉHO RESETU"

27.06.2022

Přibližně od poloviny května 2022 jste s největší pravděpodobností slyšeli nebo viděli slovo "Opičí neštovice", mnohokrát zmiňované v mainstreamových médiích.

Údajně poprvé od svého objevení mezi lidmi v Africe před více než 50 lety virus opičích neštovic cirkuluje v několika zemích včetně USA, Velké Británie, Kanady, Brazílie, Austrálie a většiny Evropy ve stejnou dobu.

Ale stane se, že každá jednotlivá země, kde údajně kolují opičí neštovice, je také zemí, která distribuovala injekci Covid-19 společnosti Pfizer svým obyvatelům.

S výjimkou některých zemí v Africe, kde je tato nemoc endemická posledních 50 let nebo tak.

Světová zdravotnická organizace neobdržela jedinou zprávu o opičích neštovicích z žádné země na světě, kde vakcína Pfizer nebyla podána.

Proč je to?

No, rozhodně to není proto, že jsme svědky toho, co nám brzy bude řečeno, je druhá pandemie, která zasáhla svět během posledních dvou let.

Je to proto, že jsme svědky důsledků očkování milionů lidí s experimentální injekcí mRNA, která způsobuje nevýslovné poškození imunitního systému.

A orgány veřejného zdraví se nyní snaží zakrýt pásový opar vyvolaný vakcínou Covid-19 a využít to jako příležitost. 

Třeba, aby prosadili svou technokratickou agendu implementace "Velkého resetu" [...]


Zdroj: The Expose (UK)