[EKONOMICKÝ KOLAPS] NEJPRVE DIMON OD JP MORGAN, NYNÍ I WALDRON OD GOLDMAN SACHS: SVĚT SE CHYSTÁ ZASÁHNOUT EKONOMICKÝ "HURIKÁN"“

06.06.2022

Další významný bankovní manažer, John Waldron z Goldman Sachs, předpovídá ve velmi blízké budoucnosti velkou ekonomickou zkázu.

Na nedávném setkání investorů Waldron zopakoval pocity Jamieho Dimona z JPMorgan ohledně toho, co Dimon nazval "ekonomickým hurikánem", který se chystá za obzorem. 

V žertu, že se vyhne "používání jakýchkoli analogií počasí", jako to dělal Dimon, Waldron vyjádřil podobný strach z inflace, neustále se měnící měnové politiky.

A samozřejmě z ruské invaze na Ukrajinu, která je oblíbeným obětním beránkem každého západního influencera za to, co se nyní odehrává. 

"Toto je jedno - ne-li to nejkomplexnější - nejdynamičtější prostředí, jaké jsem kdy ve své kariéře viděl," řekl Waldron investorům. "

Souběh počtu otřesů do systému je pro něj bezprecedentní. 

Jeden z nejtvrdších kritiků Federálního rezervního systému v bankovním světě Waldron říká, že očekává, že nás čekají "těžší ekonomické časy", než dokonce současná krize inflace a nedostatku, kterou všichni vidíme a pociťujeme [...]  


Zdroj: NewsTarget by Ethan Huff