[COVID-19] DESET RŮZNÝCH PRŮZKUMŮ UKAZUJE, ŽE VAKCÍNY NEJSOU ANI ZDALEKA TAK "BEZPEČNÉ A ÚČINNÉ" JAK SE NÁM TVRDILO

23.05.2022

Steve Kirch, Executive Director společnosti Vaccine Safety Research Foundation (vacsafety.org) pravidelně zveřejňuje informace o pandemii a důsledcích očkování Covid-19 (napsal již více jak 700 článků na toto i jiná témata).

Tento článek považuje za svůj vůbec nejdůležitější, protože poskytuje objektivní důkaz, že si každý může ověřit vlastními průzkumy mezi svými přáteli, že říká pravdu od chvíle, kdy se v USA stal 25. května 2021 poprvé "šíříčem dezinformací" ve svém článku na TrialSite News s názvem:

 "Měli byste se nechat očkovat?". 

Níže v článku (klikněte na odkaz) jsou souhrnné videa z posledním 2 průzkumů.

Informace v souhrnném videu ze dvou posledních průzkumů, které provedl a které ukazují, že:

 • vakcíny zvyšují výskyt rakoviny 
 • způsobují nadměrná úmrtí srovnatelná s úmrtími na COVID a 
 • dramaticky zvyšují míru potratů [...]. 

Zde je výtah z důležitých částí ...

Předběžná zjištění z těchto průzkumů ukazují: 

 1. Vakcíny již "zabily" přibližně stejný počet Američanů jako nemoc COVID-19. 
 2. U dětí ve věku 5-11 let údaje ze zprávy o úmrtí (5-11) naznačují, že (v USA) zabíjíme 336 dětí na každé dítě, které bychom mohli zachránit před COVIDem, pokud by vakcína byla 100% dokonalá v ochraně před smrtí. 
 3. Druhá injekce je nejnebezpečnější a zdá se, že zvyšuje mortalitu ze všech příčin (ACM) během příštích 30 dnů přibližně 8X, první a třetí injekce zvyšují ACM přibližně 6X a 4,8X v tomto pořadí. I mně se to zdá příliš vysoké, než abych tomu uvěřil, ale to říkají čísla. 
 4. Zdá se, že skutečný počet úmrtí na COVID, úmrtí na vakcinaci a roční úmrtí na srdeční infarkty jsou od ledna 2020 do současnosti relativně srovnatelné (s faktorem 2). To naznačuje, že jen asi 700 000 lidí skutečně zemřelo na COVID-19 a srovnatelný počet na vakcíny proti COVID-19. To je v souladu s naším minimálním odhadem VAERS nadměrných úmrtí způsobených vakcínou: 12 000 nadměrných úmrtí VAERS v USA * 41 (minimální podhodnocený faktor) = 492 000 úmrtí, o kterých jsme věděli, že je minimum. 
 5. U lidí, kteří nezemřeli, pokud máte rakovinu před očkováním, u 55 % lidí se rakovina po očkování dramaticky zhoršila. Ve 20 % případů rakovina zůstala stejná. Nikomu se rakovina po výstřelu nezlepšila. 0 %. To je opravdu ohromující. Jak to CDC vysvětlí? Podívejte se na to, zejména na komentáře k anketě.
 6. Potraty neboli samovolné potraty od roku 2021 dramaticky vzrostly. Více než 80 % žen, které potratily, bylo očkováno. To by nemělo být žádným překvapením, protože VAERS ukazuje, že zvýšeným příznakem č. 1 po očkování je těžké menstruační krvácení, které je zvýšené na 8 800krát oproti normálu. Víme to už dlouho, ale CDC to nepřizná. Neber mě za slovo. Podívejte se na tento průzkum na síti Gab , který jsem právě udělal. 
 7. Faktor podhodnocování úmrtí VAERS by mohl být snadno 100 nebo více. Z hlášených úmrtí na vakcínu bylo méně než 1 % hlášeno VAERS. Ne všichni tito lidé však byli obeznámeni se všemi detaily smrti. Můžeme říci, že se zdá, že nejméně 0,7 % všech úmrtí a potratů souvisejících s vakcínou bylo hlášeno VAERS. Žádné z 15 úmrtí dětí do 18 let nebylo oznámeno VAERS. Jinými slovy, VAERS URF pro úmrtí je velmi pravděpodobně nižší než 142. 
 8. Všechno jsou to odhady, ale čísla jsou tak absurdně vysoká, že i když zohledníte zkreslení průzkumu, nikdo by tyto vakcíny neměl brát, zvláště děti. je to neetické. 
 9. Všechny průzkumy mají předsudky a určité "zkreslovače". Jsme jistě otevřeni vyslechnout každého, kdo si myslí, že má přesnější metodu průzkumu nebo analýzy. Místo střílení děr v průzkumu je konstruktivnější ukázat nám "správnou" cestu nebo "objektivní" publikum průzkumu. Abyste mohli zaútočit na tento výzkum, musíte zaútočit na data nebo metodologii nebo obojí pomocí dat, abyste dokázali, že jsme se mýlili, nikoli mávnutím ruky argumenty. 
 10. Tato práce nebude nikdy publikována v lékařském časopise, protože je kontra-příběhem. Počínaje 23. květnem 2022 bude "recenzován" stovkami tisíc lidí, kteří budou hledat chybu a zveřejní ji zde. Zkontrolujte komentáře, pokud chcete vidět "peer review".
 11. Doporučuji vám, abyste průzkumy sami zopakovali, pokud mi nevěříte, a publikovali je.

Zdroje: Steve Kirch | Vaccine Safety Rersearch Foundation