[GREAT RESET] KDE TOHLE VŠECHNO SKONČÍ...?

17.05.2022

Tak jsem se dneska dočetl v médiích, že naši moudří politici mají objednáno a budou mít do konce roku 2022 "na skladě" 14 mil. vakcín proti C-19.

A my mezitím, abychom se nenudili běhajíc s hasicím přístrojem zachraňujíc poslední zbytky doutnajících úspor sežehnutých rostoucí inflací si ani neuvědomujeme, že v evropském parlamentu a za zavřenými dveřmi (ne)mocné mocí organizace, kterou ani nemůžu na některých sociálních médiích nazvat (nebo mě zase a jako obvykle "vyšedoubenují") probíhá možná nejdůležitější zákulisní "dohoda" posledních několika století.

Tzv. Pandemic Treaty, která nadobro rozhodne o směřování lidstva.

Je to totiž dohoda (o nás bez nás) o svobodě lidských bytostí s tělem a Duší anebo nesvobodě indoktrinovaných nesvéprávných individuí, které půjdou poslušně min. 1x ročně (ne)povinně do fronty na výživnou "injekci" s QR kódem na čele (a.k.a Digital Identity).

S prázdnou kapsou státem regulované digitální měny a s přáním nereálného "návratu do normálu".

A jako bonus je přednostně nový americký hlasatel svobody slova, známé aplikace plné "hejtrů" napojí se slevou na AI centrální mozek lidstva, aby si ty všechny "termíny" nemuseli ani pamatovat.

Vypadá to tak přátelé, že budeme (téměř) všichni zářit jak lampión (někteří už pevně připojení) s MAC září, nebudeme nic vlastnit a budeme ještě šťastní.

Jak nám to nalinkoval náš lidumil pantáta Klau$.

S dvěma svetry na sobě a s rodinkou uprchlíků stanujících na zahradě, abychom se nenudili.
Krásný dystopický sen (pro těch pár psychopatů a jejich posluhovačů) se pomalu, ale jistě stává realitou.

A tak si jeden našinec říká co může udělat proto, aby se tento černý mrak kroužící nad naší krásnou českou kotlinou nestal realitou.

Snad jenom na všechny tyto absurdity současného "svobodného" světa upozorňovat. Všude, kde je to je jenom možné. A pečlivě se připravovat na nejhorší a věřit v to nejlepší. A pomáhat si navzájem, v komunitách stejně smýšlejících svobodných lidí.

A se silnou vírou, že se k nám ostatní (překonajíc neodbytnou kognitivní disonanci) postupně přidají, společně vstříc lepší svobodnější budoucnosti.

A jaká ta budoucnost nakonec bude?

Přesně taková jakou ji budeme mít ve svých zaneprázdněných a distrahovaných různými pandemiemi a válkami, v našich (ne)svobodných Myslích.

S našim každodenním přičiněním a pevnou vírou, že vše dobře dopadne. A že vše nakonec dopadne dobře, jsem si jistý.

S letitou prastarou moudrostí mystika říkající, že "dva byli na poli, jeden byl vzat a druhý byl ponechán".

Podle našich opravdových zásluh, čestnosti, mravnosti a lásky k našim bližním.

Se štítem neporazitelné aury našich 🇨🇿 předků v našich srdcích.

A k tomu nám všem dopomáhej ... 


Přečtěte si tento článek autora na: LinkedIn | GAB | MeWe | VKontakte |