[GOOGLE] VYMAŽTE SI Z POČÍTAČE A MOBILU GOOGLE A GMAIL, NEŽ BUDE PŘÍLIŠ POZDĚ

30.09.2022

Google necenzuruje informace pouze prostřednictvím svého vyhledávače.

 Např. 50 % odběratelů webu www.Mercola.com (v současnosti dočasně mimo provoz) používá pořád účty Gmail. A taky úspěšnost a rychlost doručení zpráv pouze cca. 50% na rozdíl od jiných poskytovatelů e-mailů.

Stručné shrnutí článku

Mnozí chápou, že Google filtruje a masivně cenzuruje informace prostřednictvím svého vyhledávače, ale má také pravomoc cenzurovat v jiných oblastech, včetně vašeho osobního e-mailu, pokud používáte Gmail.

  • Technokratické seskupení, nazývané též kabala tlačí svět ke globální tyranii a Google je jedním z hlavních podporovatelů, podporovatelů a podporovatelů tohoto schématu.
  • Pokud používáte produkt založený na Googlu, Google zachytí každý váš pohyb online. Všechny produkty Google jsou propojeny a data ze všech jejich různých produktů a služeb se shromažďují za účelem vytvoření vašeho osobnostního profilu, který se používá k manipulaci s vámi a je prodáván třetím stranám, aby je mohli používat jakýmkoli způsobem.
  • Google představuje pro společnost několik jedinečných hrozeb. Je to agentura pro dohled s vojenskými vazbami a tajnými dohledovými pravomocemi, je to agentura pro cenzuru se schopností omezovat nebo blokovat přístup k webovým stránkám přes internet a má moc manipulovat veřejným míněním.
  • Bez Googlu by se sen technokratů o vládě jednoho světa pravděpodobně nikdy neuskutečnil, protože spoléhá na sociální inženýrství a umělou inteligenci. 

Google je průkopníkem a odborníkem na obojí a má schopnost ovládat celé populace

Skutečnost, že polovina všech lidí v USA a na celém světě stále používá Gmail jako svou primární e-mailovou službu, je důkazem toho, že mnozí stále nechápou, jak nebezpečný Google ve skutečnosti je.

A to nejen pro jejich bezprostřední soukromí, ale také pro k jejich budoucí svobodě.

Mnozí chápou, že Google filtruje a masivně cenzuruje informace prostřednictvím svého vyhledávače. 

Jak si možná vzpomínáte, v červnu 2019 Google "pohřbil" Mercola.com v aktualizacích svého vyhledávače (viz video níže). Změnili algoritmus tak, že kdykoli zadáte do Googlu hledané slovo související se zdravím, byly naše články odfiltrovány.

Google má ale také pravomoc cenzurovat v jiných oblastech, včetně vašeho osobního e-mailu, pokud používáte Gmail. Jak již dříve uvedl Gawker

"Každé slovo každého e-mailu odeslaného prostřednictvím Gmailu a každé kliknutí provedené v prohlížeči Chrome společnost trvale zaznamená."

Google cenzuruje vaši doručenou poštu v Gmailu

Vměšování Google do vašeho života se bude jen zvyšovat, a pokud stále používáte Gmail, proč? 

Vyměňujete pohodlí a náklady za své soukromí a taháte tím za krátký konec. 

Jen si představte, jak by vaše e-maily mohly být použity k vašemu hodnocení například v systému sociálních kreditů provozovaného společností Google. 

Jen málo z nás je "čistých jako sníh", ale o to ani nejde. 

Problém je v tom, že JAKÝKOLI pohled nebo názor může a bude použit proti vám. 

Poslední tři roky nás to určitě naučily.

Stejně znepokojivá je skutečnost, že Google může cenzurovat váš e-mail, a máme důkazy, že se to děje. 

Zatímco asi 50 % našich předplatitelů používá účty Gmail, rychlost doručení u účtů Gmail je POLOVINA všech poskytovatelů e-mailu, jako je ProtonMail - mnohem nižší než u jakékoli jiné e-mailové služby.

Pokud tedy k odběru našeho zpravodaje používáte Gmail, okamžitě to změňte. 

Pokud používáte Gmail, pochopte, že cenzurují vaši doručenou poštu, a možná si to ani neuvědomujete. Jsem si jistý, že v určitém okamžiku v nepříliš vzdálené budoucnosti budou cenzurovat doručování JAKÝCHKOLI našich e-mailů na účty Gmail. 

Je to jen další chytrá cenzurní strategie, kterou mají.

Proč byste chtěli používat službu, která cenzuruje informace, ke kterým jste se konkrétně přihlásili a které chcete dostávat? Co vám kromě tohoto zpravodaje brání v přijímání? 

Pokud jste odběratelem, důrazně vás žádám, abyste se znovu zaregistrovali pomocí jiného e-mailového účtu - a úplně zrušili svůj Gmail.

ProtonMail je vynikající alternativou. 

Poskytuje end-to-end šifrování pro ochranu vašeho obsahu a dalších uživatelských dat. Proton také poskytuje šifrovaný kalendář, šifrované cloudové úložiště a bezplatnou VPN.

Google je bezesporu největší a nejnebezpečnější monopol na světě [...]


Podívejte se na video o praktikách společnosti Google při cenzuře a Vašem špehování