[EUFORIE] JAK DLOUHO NÁM VYDRŽÍ TA UKRAJINSKÁ EUFORIE

07.05.2022

S přibližujícím se  létem a pak hned studeným podzimem se nám pomalu, ale jistě vrývá pod kůži netečná otázka.

Otázka, při které mnohým z nás vstávají hrůzou vlasy na hlavě.

Budeme si mít čím v zimě zatopit?

A tím nemyslím jenom doma, ale samozřejmě i v našich podnicích, restauracích a školách, ve velké většině závislých na ruském plynu.

Nesoudržní a většinou zbabělí politici rozdělené evropské unie začínají tušit, že na oři zelené energie nikam nedojedou a tak potichoučku hledají (nebo už našli) zadní vrátka k nákupu ruských surovin.

Bez nich totiž většině obyvatelů evropské unie (hlavně v našich končinách) v zimě přimrzne ruka ke klice u dveří jejich domu.

Možná jim to tedy ani tak vadit nebude, protože ty poslední zbytky úspor dají na raketově rostoucí ceny potravin či nekřesťansky úroky půjček (hypoték) zapřičiněných inflací, způsobenou "tvorbou" ničím nekrytých peněz (QE).

A to radějc ani neberu v potaz zoufalé "investory", kteří mají "uloženy" své drahocenné úspory v (bez)cenných akciích nebo v tzv. digitálním zlatu, které se řítí pod budoucím diktátem CBDC k nule.

No výhled tedy nic moc, přátelé.

Pro progresivistickou trans*ender ameriku, papežštější jak papež EU a za našimi zády se potutelně usmívající ruskou federaci, stahující pomalu ale jistě ke dnu i nás.

A tak nám českým švejkům nezbývá nic jiného než utáhnout si opasky a začít holdovat prepperství, oficiálně (v poslední době) doporučovaném už i na západ od nás.

A při tom syslení (pokud už není pozdě) se podívat pořádně na zoubek těm, co to (nejenom) u nás na ten buben dovedli.

Raději dříve, než později.

Nic nám to sice (pravděpodobně) nepomůže, možná se alespoň stupňujícím tlakem na už tak dost vyděšené (pseudo)politiky vyhneme další umně připravené vlně "sezónní chřipky" spojené s další vynucenou a pečlivě připravenou v*akcinací neb někam se těch 15 mil. dávek (v letech 2022-23) přece "vypíchat" musí.

No nevím nevím ... 

Jak to ta naše stále víc churavějící euro-atlantická společnost dá.

Tak uvidíme jaké noty do naší milé české kotliny přijdou z (ne)mocné mocí W*O a jejich podrž tašek z evropské unie, vždy myslící jenom a jenom na naše dobro.

A my si mezitím držme naše palce a pomalu se začněme otužovat.

Jde totiž do tuhého ...


Přečtěte si tento článek autora na: LinkedIn | GAB | MeWe | VKontakte |