[EKONOMIKA] KDY SE DOSTAVÍ ABSŤÁK PO RUSKÉM (NEJENOM) PLYNU A ROPĚ??

20.05.2022

Oficiální statistiky nám říkají, že vyléčených alkoholiků jsou asi 3% a u vyléčení závislosti na drogách je to snad ještě horší.

Kdy se člověk v závislosti na své droze mnohdy ocitne v situaci hraničící (i) se sebevraždou.

Tou pomyslnou "ekonomickou" drogou současné doby jsou pro nás Evropany ruské nerostné suroviny.

Jako jsou plyn a ropa, ale i mnoho dalších.

A s nimi ruku v ruce vždy jdoucí jako už nesčetněkrát v minulosti, co jiného než válka.

Současná bratrovražedná válka na naší východní frontě, která "bojovníkům" na jedné straně přináší obrovské zisky a těm na té druhé jenom utrpení.

Válka propagandy a cenzury nám skrytých faktů, které jsou zamlženy natolik, že to poslední na čem se nakonec obě strany chtějí dohodnout je mír.

A tak troubí tu pekelnou auru války do světa a s rozdmýchanou nenávistí ji vesele za podpory jásajících davů distribuují dál.

A ten dav "spící" ve své nevědomosti, v rozjařilém jásání a v absolutním nepochopení situace, si pomalu ale jistě uvědomuje, že mu nakonec nezbude nic jiného než ekonomický zmar a utrpení či jediné čeho jsme svědky a to je útěk ze své milované otčiny.

V současné pro mnohé z nás nepřehledné době si snad nikdo netroufne říct, jak to všechno dopadne.

⭕️ On totiž ten ruský agresor dle mainstream médií už měl dávno pod tíhou nefunkčních sankcí kapitulovat a ono se mu zatím daří s novou hvězdou na ekonomickém nebi, kterou je "petrorubl" překvapivě stále lépe.

⭕️ Evropská unie ve své očividné a už ani neskrývané závislosti řeší svůj problém nefunkční zelenou infuzí u které se předem ví, že to nedopadne dobře.

⭕️ A hlavní světový zachránce se sociálně nestabilní, implodující do sebe vlastní ekonomikou se může radovat snad jen ze zisků z předraženého LNG a dodávek zbraní (po vyschlém prameni z Afganistánu).

⭕️ No a jsme tu ještě my vazalové velké "resetové" hry a.k.a. obyvatelé naší krásné české země o které vlastně ani nikomu nejde, zatažení (proti své vůli) do této války, v čele s vystrašenými a evidentně zaskočenými česko-evropskými protektory nevíme kam dřív skočit.

A tak nakonec všichni svorně musíme s pravdou ven a veřejně si přiznat, že jsme totiž doopravdy závislí.

A začít s bolestnou odvykací kůrou, pokud se tedy nerozhodneme si nakonec vybrat vyšlapanou slovanskou cestu, na které se (pravděpodobně) vyhneme ekonomickému i finančnímu absťáku.

Tak co říkáte, máme ještě jednu volnou dírku v opasku a odvahu odmítnout to na čem jsme bytostně závislí?

Jenom proto, že to není v souladu s globálním plánem dohodnutým v Davosu, podporovaným "motivovanými" politiky, v současně době se nám přehrávajícím prostřednictvím ukrajinského divadelního představení?

S mojí vnitřní nejistou odpovědí si ani neodvažuji představit a už vůbec domyslet jak ten absťák a pak celá ta odvykací kůra rovnající se téměř jisté rituální sebevraždě obyvatelů Evropy může dopadnout.

A jak to vidíte Vy?


Přečtěte si tento článek autora na: LinkedIn | GAB | MeWe | VKontakte |