[ČERNÁ A BILÁ] PROČ MNOHDY VIDÍME VĚCI JINAK NEŽ DOOPRAVDY JSOU?

29.05.2022

A tak sledujíc z povzdálí ty technokratické ochránce lidstva zachraňující v Davosu svět, jsem si vzpomněl na jednoho skvělého chlapíka.

Je to náš letitý "rodinný" IT-ík.

Nastoupil k nám jako dvacetiletý rozevlátý mladý kluk do tehdy rostoucí firmy, se střapatými vlasy před více než 20. lety. 

Mluvil divně erudovaně a tak jsem v mém zaslepení byznysem a prací přehlédl, že mimo jiné patří svojí inteligencí do skupiny zvláštních lidí.

Říkají jí Mensa.

Vždycky mi říkal, že spousta věcí je jinak, než se nám na první pohled zdá.

Jako např. s jedním z největších věštců současné doby.

Hlavně věcí týkajících "různých nemocí" jako je C-19 a teď i těch (od nikud) objevivších se opičích neštovic, který je rovněž tím hlavním poradcem nové světové vlády (nejenom v oblasti očkování a zdravotnictví), že je prostě všechno jinak.

Dlouze mi vše nejenom kolem tohoto SW "guru" vysvětloval a já ho měl za blázna.

A samozřejmě jsem mu v mém minulém "podnikatelském" nastavení nevěřil.

A tak šel čas a já se postupně probral z byznys "narkózy" (uzdraven rakovinou) do jiného světa a s odstupem času musím přiznat, že měl téměř ve všem pravdu.

A tak si pokládám jednu základní otázku.

Jak je tedy možné, že jsem tak očividné věci v té době neviděl nebo je vnímal úplně jinak?

A v tom je ten fígl naší zaneprázdněné mysli, dlouhodobé pečlivé indoktrinace a života žitého v nevědomí. 

Žije nás tak bohužel velká většina.

I já tak žil a trvalo mi několik let (po mém spontánním uzdravení z rakoviny holistickou cestou), než jsem vše "dešifroval" a všem lidem se omluvil. 

A požádal je o odpuštění za věci, které jsem v nevědomí, zabraný do vydělávání peněz a hnaním se za uznáním mnohdy vyváděl.

Moji hloupost minulých 20.let mi (naštěstí) vždy připomene tento úžasný profík a skromný mladý muž, náš IT-ík který má domovské právo si ze mě vždy na toto, ale (někdy) i jiná témata dělat "srandu".

Právě proto, abych na tuto moji zaslepenost, mým egem nafouklou nadutost a život v hypnóze, který jsem dlouhou dobu žil nikdy nezapomněl.

A pro nás pro všechny to může být takovým malým a tichým mementem, že sebevíc si myslíme, že všemu rozumíme nejvíc a (myslíme si že) chápeme vše co je nám dlouhodobě skrytě a podprahově vtloukáno do našich hlav, je tak jak se nám to na první pohled zdá.

Nechápajíc podstatu jednoho z mých nejoblíbenějších citátů mého nového současného (post NDE) života a jednoho z mých současných životních kréd, Sokratovo okřídlené:

Vím, že nic nevím...

A tak si asi dám chvíli klid (mimo napsání občasných příspěvků např. na sítích jako je LI) od všech těch silně (a)sociálních & MSM médií hlásajících jedinou Pravdu a cenzurujících nepokrytě kohokoliv (dokonce už i mě), jak se jim zlíbí.

Možná budu jenom pomáhat dál lidem s rakovinou, jak to už skoro 5.let dělám (nejenom) na mém webu www.Mojecesta.org a konečně dopíši tu moji rozepsanou knížku o mém příběhu uzdravení z rakoviny. Tím budu (určitě) prospěšnější, probouzejícím se lidem, kteří se doopravdy zajímají o to, co se děje kolem nás...

Ve skvělé komunitě lidí, kteří milují pravý život bez omezení, slavomanství a všech těch pozlátek.

Obklopeni svojí milovanou rodinou, dětmi, rodiči a nadčasově moudrými přáteli (jako je náš teď už ne mladý, ale pořád stejný IT-ík), kteří nám otevřou naše mnohdy mlhou života v blahobytu zaslepené oči.

Vždy kdy je to nejvíc potřeba.

Díky Bohu za ně.


Přečtěte si tento článek autora na: LinkedIn | GAB | MeWe | VKontakte |