[BRAINWASHING] NO PŘECE BY NÁM VĚDOMĚ NELHALI NEBO JO?

15.05.2022

A když tedy ano tak proč by to dělali?

Tyto otázky si alespoň jednou za svůj život položí každý z nás. 

A jsem si téměř jist, že v posledních dvou letech už navždy spojených s Cov*dovou hysterií a ukrajinskou mediální maškarádou se to stává spoustě z nás.

Mainstream media (MSM), ten kdysi dávno jeden z ostrůvků svobody slova, nezávislý na vykutálené politické squadře by přece měl být (i v současné zbytečně vyhrocené době) základním zdrojem nezávislých informací.

Mezitím (co jsme spali) se z něj stala žumpa propagandistických nesmyslů, které téměř vždy hraničí s fake news a kterým nikdo soudný se všemi "šesti pohromadě" nemůže věřit.

A co nám tedy zbývá?

Jeden by si řekl, že ty klasická (mainstream) sociální média budou lepší, že by se tam měl dozvědět něco více, třeba i z té druhé strany.

A ono světe div se nic, stejná snůška propagandistických řečí a většinou do očí bijících (mnohdy lehce ověřitelných) nesmyslů, jako přes MSM kopírák.

Nu což, na druhou stranu je tu přeci pohodlný život.

Každé ráno na nočním stolku modrá pilulka (jako v Matrixu) a huráá s nasazenými růžovými brýlemi lopotící se oběti jdoucí pomalu, ale jistě na popravu, (my téměř všichni) spěcháme vstříc každodenním výzvám.

Vstříc nám do našeho podvědomí umně naimplementovaného každodenního boje o přežití silnějšího nad slabším, tak jak to už téměř před 200. lety dle mého (ne)správně popsal jeden z hlavních zakladatelů novodobého "otrokářského" systému CharlesDarwin.

A my zblbnutí dlouhodobou promyšlenou MSM propagandou, umocněnou návykovými sociálními sítěmi na to nasedáme a pomalu a jistě se propadáme hloubějc do zajetí virtuálního světa materialismu a ateismu.

Duchovně vyprahlí jako troud, odpojení od toho jediného "Zdroje", který nás všechny drží při životě.

Je to mnohdy smutná podívaná.

Jak se např. mnozí z Vašich přátel stávají nervozní štěkající (uvnitř) vystašenými monstry a Vašim milovaným rodičům se točí tou (nejenom MSM) manipulací hlava.

A tak ještě že tu máme naše děti.

Ty křišťálově čisté bytosti, které právě my bdělí a uvědomělí rodiče chráníme před všemi nástrahami současného konzumistického života a dovedeme je (snad) k prahu dospělosti, kde na ně budou čekat stejná lákadla života, jako čekali na nás.

A oni uspějí stejně jako my, protože jsme jim tím správným příkladem, slušných, charakterních, morálních a hlavně milujících rodičů. Uvědomělých rodičů, kteří si nenechali vymýt svoje mozky MSM a jinými blikajícími elektronickými (nejlépe 5G) lákadly.

A s uvědoměním si té odvěké Pravdy, že všechno je jak má být a že v našem životě neexistují náhody.

A že vše je pečlivě střeženo neviditelným zákonem karmy (zákon příčiny a následku) o kterém mluvil už Platón se mi (a nám všem) s červenou pilulkou vstává do toho skvělého života plného zdraví, nikdy nekončící lásky a pochopení svých bližních hned líp.

Život je krásný... 

A jak to vidíte Vy?


Přečtěte si tento článek autora na: LinkedIn | GAB | MeWe | VKontakte |